Jeśli planowany pobyt w Austrii

Jeśli planowany pobyt w Austrii, należy zwrócić uwagę na arenie międzynarodowej słynnej Saalbach kurorcie. Znajduje się na wysokości 1003 m npm, a tutaj można odpocząć i zrelaksować się w lecie, jak i zimą. Saalbach (Saalbach) znajduje się 64 km od Salzburga w Austrii, w kraju związkowym tej samej nazwie. Do Wiednia, stolicy trzeba jechać 399 km.

Jest to ośrodek dla uprawy wakacji zimowych i sportów zimowych. Nie do tej pory tylko 8 minut na zachód od niego, jest jeszcze inny ośrodek narciarski Ginterglemm Austria. Tak często mówimy, że jest tylko jeden obszar narciarski Saalbach – Ginterglemm ponieważ są one połączone systemem wyciągów i autobus dla narciarzy (skibus). Łatwo dostępne i Zell am See, gdzie stacja kolejowa. Autobusy odjeżdżają co godzinę tam. Czas przejazdu 30 minut. To daje możliwość zapoznania się z sąsiednich ośrodków, takich jak Kaprun i Zell am See.

Hotele w Austrii w ogóle, a w tym ośrodku w szczególności mieć inny poziom cen. Ale niezależnie od ceny wszystkich hoteli w Austrii i uważnej usługi nie są zadowalające z gości. Posiada aż do 16.000 osób, zarówno w hotelach i mieszkaniach i domach prywatnych. Każdy może wybrać w zależności od gustu i możliwości finansowych. Saalbach posiada wiele wyciągów w pobliżu centrum miasta. Tutaj nie ma windy. To może przewozić do 100 pasażerów. To zapewnia dostęp do różnych zadbana, jak wszystko inne w Austrii, stoki położone na wysokości 2001 m, a do wspaniałych stoków, których długość wynosi 193 km. Ona jest z ośrodków narciarskich tutaj nazywa się „cyrk narciarski”. Sama nazwa mówi coś. Długie trasy niebieskie, pozwalając sobie na nartach, ale nie osiągnięcie wyników sportowych są cechą tego regionu.

A na samym szczycie góry, turyści mogą znaleźć znakomitą restaurację z tarasem z panoramicznym widokiem. Oczywiście, w lecie, goście mogą skorzystać z kolejki linowej, aby cieszyć się w pięknej alpejskiej scenerii.

Cóż, „poslelyzhny reszta» (APR-Ski) nie powinno zawieść. Tu są dobre restauracje i kluby nocne. Nie można nie tylko bawić, ale również do zapoznania się z kulturą austriackich ludzi, taniec do tyrolskich lub alpejskim muzyki ludowej. Ale sztuką innych krajach nie są zapomniane. muzyka taneczna z Nowego Jorku, Londynie i Los Angeles jest obecny w repertuarze klubu Almbar. Wybierając się na wycieczkę w Austrii, nie należy przeoczyć Saalbach, a także znajduje się w pobliżu Ginterglemm. Zarówno Austriacki Ośrodek są dobre szkoły narciarskie. Jeśli wolisz, slalom, rury, wycieczki sankach i zwijaniu znajdziesz je tutaj. Jeśli jesteś zainteresowany narciarskich wakacjach rodzina, to można tu przyjść i rodziny. Oto doskonała okazja, aby uczyć dzieci umiejętności jazdy na nartach.