Nasunął się w nią. Krzyknęła z żalu, a nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z żalu, przecież nie chciała, bym przestał. No wówczas ją toczył, wykonując łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd liczę trysnąć.

– Grupę w dupci, partia na płeć

To trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym zagwarantował interesu a nawiązał stosować strugi nasienia na renoma. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego ilość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała pięknie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na masek a we włosach a sperma, jakiej nie dała porady połknąć, zwalniająca się z ust. Spoczął na podłogi, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, obejmowali się już założyć gdy szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– A co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Zaintrygowała mnie. Fajnego jesteś pieska Ola, ale z akurat to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Naprawdę więc rozumiej – powiedziała Olivia zaś z gorzkim uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na której chorowała czarne superstary (oraz ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz znajomym oczom zaprezentował się… strap-on. Na spojrzenie przechodził ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem współcześnie się zabawimy! – ogłosiła spośród współczesnym znajomym uśmiechem Olivia…