Oraz zawsze znaleźć moja siostra-in-law, Cara, rodzaj atrakcyjny, nawet moja sympatia oraz ja byliśmy randki w aktualnym momencie.

Oraz zwyczajnie znaleźć moja siostra-in-law, Cara, rodzaj atrakcyjny, nawet moja osoba i ja byliśmy wizyty w współczesnym toku. Istniała teraz żonaty, gdy zaczęliśmy się spotykać, ale ja już zauroczony jej sylwetką. Na moim weselu, Cara nosiła piękną turkusową sukienkę bez ramiączek, iż rywale żony białej kreacji ślubnej. Oraz istniałoby dobra, gdy byliśmy zamienić się zajęciami tej nocy.

Ale moja żona nie tak niewątpliwie nie dostał wraz z siostrą. Cara był … ostrożny spośród ich kapitałów z polskiej rodziny, ale swobodnie żyć go z chłopcami oraz grupą męża. Ona także być kolej z mężczyznami raz w tygodniu, ale właśnie pojechał do zamku jej ojców raz lub dwa razy w miesiącu na biesiadę. Moja żona zawsze pod opieką rodziców głęboko niż Cara zrobił. Animozje między nimi istniałoby normalne, choć także skoro nie byli rodzeństwem, zatem oni wyjątkowo nie przekazywałeś do siebie. Na zadowolenie dla mnie, jednakże byli.

Po czterech latach małżeństwa, moja przyjaciółka stanowi w przeważa z polskim głównym dzieckiem. Nie a, że staraliśmy przez cztery lata; po nisku przechowywać przez 3,5 roku, a stanowili szczególnie solidne finansowo. Byłem 29, gdy doszła w ciążę, i tymczasem, iż istnieję 30, własne rachunki bankowe dał nam pewność, by w kraju umożliwiają nam korzystać dzieci. Moja siostra-in-law, Cara, zamienia 36 w tym roku, matka z oryginalną nastoletnią córką i 10 lat autystyczny syn. Ona wygląda jakby była w jej starczych latach dwudziestych / trzydziestce mimo; Była zleceniu naprawdę obszerny jak ja na 5’6 “oraz waga… prawdopodobnie 115 lbs albo tak. bym chciał zobaczyć, co ona będzie wyglądać z dłuższym włosem, jednak wciąż łączyłem go na drobniejszym boku, włosy wypadają o cal poniżej brodą.

Swoja grupa była całych chińskich, więc to znaczy, że nie stanowił szeroki, stający na 5’8 “, na wysokości 130 funtów. Przecież moje silne nieobrzezanych 6 cali przechowywane moja żona szczęśliwa. Tak kiedy rzekł, moja ślubna stanowi dziś w przeważa, a równocześnie zazwyczaj byliśmy seks raz w tygodniu lub właśnie, żyje jej brzuch utrudniał dla uprawiania miłości. Mój interes napalone oznaczało odrywanie się parę razy w tygodniu, tak by zmniejszyć pewne napięcie.

Pewnego letniego niedziela, rodzice teściowie odwiedził mnie oraz moją żonę po przebyciu kościoła. Wraz z nimi były moją siostrą-in-law oraz jej dwoje dzieci. Zostali odwiedzenie pokój prawie zakończona dziecka a sprawdzić, niczym ich córka robi. Siedząc wokół jedzenia przekąski, moja partnerka w przeważa pragną jakiegoś lodów. To dokonało, że Cara jest dwoje dzieci głodne do lodów także. Albowiem nie ma żadnych w apartamencie, proponuję pokonać je całe do pobliskiego sklepu lodów.

Kiedy przywędrowali do garażu, I pokazało się, mój ojciec teściowa miał zaparkować własny samochód w indywidualnym środku naszego podjazd na dwa samochody, w myśli blokuje oba z moich samochodów. Moja żona prosi mamę o sposoby do samochodu, więc mogłem się poruszać, gdy mój ojciec teściowa zaproponowała zamiast pojechać. A stanowiło w układzie spośród tym, ponieważ nie była rozrywka w baseball w tv, że potrzebował widzieć. Zdając sobie sprawę z sześciu z nich nie może ulegać do mojego szwagra Prius, mama, teściowa zaproponowała pozostać. Zamiast Cara powiedziała, iż ​​będzie zatrzymać, zakładam więc, że nie będzie wymagał odpowiadać za nasze dziecko na lody. Więc wyszli, dając mnie także Cara sam.

Zobacz więcej na temat gejów: gay anonse