Ośrodek narciarski Mayrhofen Austria Położony

Ośrodek narciarski Mayrhofen Austria Położony w dolinie Zillertal i jest jednym z najbardziej popularnym ośrodku narciarstwa alpejskiego z kilku powodów. jesteś tutaj zanim pojawią czarującą górskie krajobrazy, wzgórza pokryte lasem sosnowym, spiczaste szczyty Alp Tyrolu, duży wybór tras narciarskich, różnych w złożoności i może zaspokoić wszystkie gusta. W dolinie znajduje się 11 regiony narciarskie ze wspólnym karnetem narciarskim, który pozwala wybrać najbardziej odpowiednią trasę. Pomiędzy wszystkich dziedzinach jazdy jest autobus wiadomość dla narciarzy (Ski Bus) oraz i pociąg, który biegnie od początku doliny (stacja Jenbach) do Mayrhofen. W dolinie Ziller jest jeden karnet narciarski „Superskipass”, która pozwala jeździć na kulkach narciarskich na każdej wsi i między nimi, a pociągiem przez dolinę. Jest to jeden z najbardziej ruchliwych ośrodków narciarskich w Europie. Zaletą ośrodka jest położenie i przy niskiej wysokości 630 m. To jest powód, że klimat jest łagodniejszy w porównaniu do innych ośrodków w zachodnim Tyrolu.

To małe miasteczko liczące 3760 ludzi. Położony w zacisznej dolinie. Mayrhofen mieszkańcy są bardzo gościnni i przyjaźni oferuje swoim gościom szeroki wybór opcji zakwaterowania. Ten mały, kameralny prywatnych hoteli i tradycyjny pensjonat, jak i dla tych, którzy chcą funkcje i pięciogwiazdkowych hotelach. W ośrodku znajdą Państwo doskonałe dania, różnorodne programy rozrywkowe, w tym zabawnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W Mayrhofen, każdy znajdzie dla siebie coś dla siebie. Przywiązuje znaczną popularność Mayrhofen się blisko Lodowiec Tuxer niego (3250 m), który jest jednym z najbardziej malowniczych szczytów, gdzie jest śnieg nawet w lecie. I Mayrhofen przyciąga również przystępne ceny zakwaterowania i wypożyczalni sprzętu narciarskiego, obecność wielu ścieżek o bardzo różnej złożoności, kompleksu wodnego, który jest nazywany „basen przygoda”, dyskotek pełnych zabawy i świątecznej atmosferze nie do opisania. W Mayrhofen są głównie czerwone i niebieskie trasy. Dobrze rozwinięte system linowych i wyciągów narciarskich. Hauptstrasse przy głównej ulicy, jest głównym stacji wyciągu, który zabierze Cię do głównego obszaru nartach Penken regionie. Za pomocą dźwigu 61 (z których talerz 27, 23 i 11 gondoli krzesełkowego) może być osiągnięte na różnych wysokościach do 3250m. Sezon narciarski trwa od grudnia do kwietnia. Na lodowcu można jeździć na nartach przez cały rok. Trasy do uciekania: niebieski – 59 km, czerwony – 136 km, czarny – 32 km. Dla rosyjskich turystów nie ma bariery językowej. Rosyjskojęzyczna instruktorów, menu w języku rosyjskim, rosyjskojęzycznych personelu w niektórych hotelach i instytucji, itp).
„Poslelyzhnye razlecheniya» Apres-ski i nocne życie w Mayrhofen są dość hałaśliwe uroczystości, radość, i śpiewa się chrapliwy. Istnieje szeroki wybór restauracji i kawiarni, z wyłącznym do najdroższych budżetu. W sumie, ten ośrodek jest nastawiona bardziej na młodych niż do szacownego wieku dla gości.