Tyler ustawiony na moich ramionach do wypoczynku, a my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie mięso na nagie ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, i następnie być przed telewizorem oraz przedstawiania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason wrócił do budynku, udał się do bezpośredniego lokalu. Udaliśmy się do łóżka, jak jeszcze.

Tyler dany na moich ramionach do snu, i my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie mięso na gołe ciało – znów Sexed. Wtedy zrobiliśmy sen. W erach porannych, naładować, staraliśmy dużo prac seksualnych przed wystąpieniem ponownie. Byłem lekki Carolyn za nauczanie mnie, iż istniałoby moc sposobów, żeby uprawiać sex. Tyler miał powrócić do domu tegoż indywidualnego popołudnia. Wypowiadali przez telefon w nocy, przecież nie na długo. My posiadali właściwy weekend razem oraz byliśmy zmęczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Zastanawiałam się, lub pamięta pomysł nadal wkurzony kiedy zobaczył Tyler. Pewnie byliby przyjaciółmi ponownie. Może Jason byłoby winić wyłącznie mnie za ostatnie, co się stało.

“Dzień dobry, panie Brock,” zadzwonił wewnętrzny głos Aleksandra, kiedy zobaczył mi przyjechać do kuchni.

I jęknął i spoczął na wyspie kuchennej.

“Miej siebie w aktualny weekend?” zapytał z aktualnego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Posiadam zbawienne śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno oko otwarte – I nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał a bezproblemowo zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, żeby ustawić płytkę i sok przede mną również przekazał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Zależysz mi pomóc obudzić? Zawieram chwila wiele wielkich jaj oraz istotny kiełbasa dla ciebie.”

Oraz jęknął.

“Mogę okazać ostatni sytuacji,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po nisku obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się oraz poklepał nogę. “Kocham moje kobiety zielona i ładna, a nie wnioskował o tym.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Napisałam mu o tobie. Mówi, pewna, że ​​chce cię zrozumieć.”

“Czemu?” Zapytałam. “Albo nie istniejesz dwa dobre razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy bardzo dogodni”, powiedział. “Ten młody może zapoznać się rzeczy, też.”

“Zastanawiam się, iż nie poszedł zobaczyć Yankee za grę.”

“My,” powiedział. Wtedy zaczął mi informować o grze. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w owym przebiegu – wiem, bowiem jest dziesięć lat starszy ode mnie – natomiast istniał wprost w wysiłku.

Byłem z dala z kuchni Aleksandra na pamiątkę rano, odkładając na Tyler zadzwonić po wysiłku pływania. Jason powrócił do budynku, unika mnie oraz odszedł. Tyler nie zadzwonił, zaś posiadam stale był zmęczony. Natomiast w kryzysie spróbował wskazując go, jednakże jego matka mówi Tyler pomagał ciotkę z pewnym ruchu.

Alexander stały mój szczególny deser tej nocy i potwierdzał służąc zabierania z jeszcze mojego śniadania drugiego dnia rano. Bez tak myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Poszedłem tam, jednak nic szorty snu, co nie było wszystko, co specyficzne dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty snu jest kiedy nakładanie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Był w cienkich spodenkach i koszulce wyspie – Nie ciągle ubierać się w grupy jednolity, aż czasie kolacji. W wszelkim razie, dostał boner, widoczne poprzez jego szorty. Miał wyjątkowe.

Jeżeli kiedykolwiek chcesz kupić się do majtek gej chłopca, ucząc mu mocny firmę boner zapewne istnieć jakby oczywiście jedno silny jak jeszcze ręka na jego. Nigdy nie widziałem dorosłego człowieka erekcji przed a na zapewne nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był rozwiązany jak pewne z czarnych chłopaków oglądał w porno, przecież był starannie wyposażony. Pomimo zrywając boner na lokalną rękę, udawałam, że nie interesuje. Tęskniłem Tylera, zaś on był moim mężem. Skąd osiągał pomysłu iść wkręcania wokół.