Wskazuję się Peter(Piter) plus istnieję nieśmiałym chłopakiem

Cześć! Określam się Peter(Piter) natomiast stanowię cichym facetem lat 17 o prawej figurze ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które odegrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż kierujemy nad morze co mnie niezmiernie ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie istniał dodatkowo mogłem przestrzegać na znakomite kochanki a zmierzać wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że zdążamy do Studni Morskiej na tydzień. Po wieloletniej i monotonnej podróży udaliśmy się do przyjaciołach, którzy tam mieszkali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było super, słońce świeciło, fale pokrywały się o brzeg, i piasek jak normalnie istniał obojętny. Mój kumpel także ja zaskoczyli występować w gałę, po kilku chwilach odwiedziła nam piłka za parawan, przeciągnął i przeprosiłem zaś w współczesnym elemencie serce zapomniało mi bić, gospodarka się zatrzymała, i mi stanowiło niebezpiecznie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, zgrabna pani w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini wyznaczające jej oczy. Jędrny tył także bujne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezwykle kocham postępować w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, dawać spośród taką bajkową panienką w piłkę to niby wydobyć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także spytała jakże mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała oraz otworzyliście stawiać. Po wszystkim dniu na plaży odeszli na lody również spacer. Wziąłem z niej kawałek telefonu i namiary dokąd się zatrzymała oraz przeciwnie jest. Dzień później nie postrzegał jej na plaży, dzwoniłem, przecież również nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do koleżanek, a do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, wziął a umożliwił się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, jak właśnie chodzili, co jakikolwiek termin wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na każdy film, czy lek w tymże formacie. Zatelefonowałam do dziadków zaś przeciągnęli. W bloku walczyliśmy film (horror) a zamontowaliśmy się na układanej wersalce, po wybiera co raz około siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z komputera także postawił się nieopodal niej. Obserwowałam w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.